Namioty halowe, Kontenery

Hale namiotowe

hale namiotoweHale namiotowe to doskonała alternatywa dla klasycznego rodzaju zadaszenia. Za sprawą modułowej konstrukcji, wygodnemu sposobie montażu i przymocowania do ziemi oraz najwyższej jakości materiałowi wykonanego z plandekowego PVC – postawienie tego typu namiotu jest błyskawiczne i co ważne nie potrzebujemy żadnych pozwoleń budowlanych.

Modułowa konstrukcja wytwarzanych przez naszą firmę hal namiotowych ułatwia rozbudowę stojącego już namiotu o kolejne części.Nasza firma Convatech to lider na rynku produkcji, dystrybucji oraz najmie namiotów halowych. Dodatkowo w ofercie proponujemy doposażenie hal namiotowych w przydatne urządzenia takie jak: nagrzewnica, drewniane podłogi, składane stoły i ławy.

Nasz konstrukcje są wytrzymałe i stabilne, ponieważ wytworzone są z zamkniętych profili stalowych ocynkowanych ogniowo. Dach oraz ściany bocznych zostały pokryte idealnym do tego typu zastosowań poszyciem z materiału plandekowego o wysokiej jakości, który ma odpowiedni atest trudnopalności. Do ścian bocznych stosujemy dodatkowo blachy trapezowe lub ocieplone płyty warstwowe. Wykonanie zależy od życzenia i wymagań klienta.

       Nasze hale doskonale nadają się również jako pomieszczenia magazynowe lub o charakterze produkcyjnym z przeznaczeniem dla rolnictwa. Doskonale sprawdzą się również jako wiaty i wszelkiego innego typu zadaszenia np. imprez masowych.      Wynajem hal namiotowych

Wynajem może być idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących tymczasowego zadaszenia, magazynu.

           Oferujemy całoroczne hale o kubaturze dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta.

Polecamy wynajem na okres:
- krótkoterminowy - od 3 do 6 miesięcy
- długoterminowy powyżej 6 miesięcy.


 

Galeria przykładowych realizacji